Sumatik ve Gazmatik Artık Cebinizde!

Türkiye’nin dijital geleceğine liderlik etmeyi hedefleyen ve Akıllı teknolojiler alanında sunduğu hizmet kalitesini arttırmak üzere çalışmalarına hız kesmeden devam eden Birleşik Ödeme Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamalarını geliştirdi.  Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamaları ile artık cebinizde. App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulamalar ile en yakın kiosk lokasyonlarını bulma, arıza ihbar etme gibi fonksiyonel özellikler mevcut.

Akıllı kent ve ödeme teknolojileri alanındaki yatırımlarını aralıksız sürdüren Birleşik Ödeme, müşterilerine uçtan uca çözümler sunmayı hedefliyor.  Ön ödemeli su ve gaz abonelerine Self servis kiosk hizmetlerimiz Sumatik ve Gazmatik ile sunduğu hızlı, pratik ve güvenilir hizmeti akıllı telefonlar ile tamamlıyor. Sumatik ve Gazmatik uygulamaları IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamaları ile aboneler, kiosk lokasyonlarının tamamını görüp bulundukları noktadan yol tarifi alabiliyor, kiosklara dair arıza ihbarı yapabiliyor, bilgilendirici mesajlar alabiliyor, önceki yüklemelerine istinaden istatistiki bilgilere ulaşabiliyorlar.

Birleşik Ödeme Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Kutay Yalınkılınç konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Birleşik Ödeme olarak, hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunmak adına yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Akıllı ödeme ve akıllı kent teknolojileri çözümlerimiz ile Türkiye’nin dijital geleceği hedefine ulaşmak amacıyla büyük bir heyecan ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dijital dönüşüm çağındayız ve akıllı telefonlar bu dönüşümün vazgeçilmez bir aracı. Birleşik Ödeme olarak hayata geçirdiğimiz Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamalarımız ile abonelere lokasyon, arıza ihbar, bildirim özellikleri ile hizmet kalitemizi daha da arttırmayı hedefliyoruz.”

Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamalarını indirmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

IOS

https://itunes.apple.com/us/app/sumatik/id1109291787?l=tr&ls=1&mt=8

https://itunes.apple.com/us/app/gazmatik/id1109291795?l=tr&ls=1&mt=8

Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.birlesikodeme.sumatik

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.birlesikodeme.gazmatik