BİRLEŞİK ÖDEME GÜNCEL

Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş.; ürettiği inovatif, pratik, güvenilir ve farklı çözümler ile sahip olduğu akıllı ödeme teknolojileri aracılığıyla müşterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, ürün çeşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip ödeme hizmetleri şirketidir.

BİRLEŞİK ÖDEME, TÜRK TELEKOM ÖDEME...
Birleşik Ödeme, Türk Telekom Ödeme Hizmetleri ile imzalamış olduğu sözleşme ile mobil ödeme kanalında aktif bir oyuncu olmaya devam ediyor.
Devamını Oku
BİRLEŞİK ÖDEME KART ALTYAPISINI SIMANT...
Birleşik Ödeme, finansal kurumlar için üstün IT çözümleri alanında sektörün öncü isimlerinden SIMANT ile fark yaratıyor.
Devamını Oku
Başarı Hikâyeleri Yazmaya Devam Ediyoruz...
Birleşik Ödeme olarak, kurulduğumuz günden beri hayatı kolaylaştıran, teknolojik çözümler üretmek için ilk günkü heyecan ile çalışmaktayız. Kaliteli hizmet ilkemizden ödün vermeden...
Devamını Oku
Fintech Forum'16 Sektörün Liderlerini Bir...
Sektörün Öncü İsimleriyle Finansal Teknolojilerin Konuşulduğu Fintech Forum’16’daydık!
Devamını Oku
IDC Finansal Tabana Yayılma Ödülü...
Finans- teknoloji sektörünün öncü şirketlerinden Birleşik Ödeme, Finansal Tabana Yayılma kategorisinde ödüle layık görüldü.
Devamını Oku
BİRLEŞİK ÖDEME, TURKCELL ÖDEME...
Birleşik Ödeme, geliştirdiği akıllı çözüm ortaklıklarına bir yenisini daha ekleyerek lider GSM operatörü Turkcell ile mobil ödeme sözleşmesi imzaladı.
Devamını Oku
Sumatik Artık Aksaray'da da Hizmetinizde!
Aksaray’da da ön ödemeli su dolumları artık Sumatik’lerden yapılıyor!
Devamını Oku
Sumatik ve Gazmatik Artık Cebinizde!
Hızlı ve Güvenilir Ödeme Çözümleri Sumatik ve Gazmatik‘e Ulaşmak Artık Çok Kolay! App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulamalar ile en yakın kiosk lokasyonlarını bulma, arıza...
Devamını Oku